Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1686 postów 300 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PREZYDENT TRUMP MOŻE WOJSKO AMERYKAŃSKIE ZABRAĆ Z POLSKI!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy informacje , że KONTYGENT wojskowy USA może po 9 - ciu miesiącach być CAŁKOWICIE WYCOFANY....Sprzęt ma wtenczas być nam odprzedany i zostaniemy sami z niedokończoną Obroną Terytorialną...

 

Sztab Wyborczy Trumpa a wojska

amerykańskie w Polsce

 

Mając kontakt przez media społecznościowe z jednym z członków byłego Sztabu Wyborczego Trumpa rozmawialiśmy na temat ruchu wyprzedzającego Prezydenta Obamy, przedłużającego o rok sankcje ekonomiczne wobec Rosji i dotyczące obecności wojsk amerykańskich w Polsce.

Trump nie był zadowolony z ruchu Obamy podejmującego jeszcze za swojej kończącej się kadencji przedłużenie sankcji z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.
Prezydent Trump poczuł się oszukany, gdyż ta decyzja powinna należeć do niego a do marca 2017 r. miał jeszcze dużo czasu. W sztabie wyborczym powstała taka myśl, żeby rotacyjne wojska amerykańskie w bloku wschodnim były tylko przez okres jednej zmiany , to znaczy
9 m-cy. Następnych zmian nie będą wysyłać. Ludzi zabrać do USA a sprzęt sprzedać krajom bloku wschodniego, tym bardziej że nie jest najnowszej generacji.
Co teraz będzie z Polską za 9 m-cy. Polska rozdrażniła Ruskich, wyłożyliśmy grube miliony na zabezpieczenie sprowadzenia wojsk USA do Polski, a tu może być klapa.
Może dotychczasowa koncepcja bezpieczeństwa kraju jest źle przemyślana.
Co będzie z Polską gdy za rok w takim stanie politycznym zostaniemy z nie przygotowaną armią, niekompletną Obrona Terytorialną i się ośmieszeniem się na forum europejskim.
Dlatego ponownie wracam do lekceważonej przez Ministra Obrony naszej koncepcji Totalnej Obrony Narodowej jako wariantu rozsądnego i przemyślanego konceptu bezpieczeństwa Kraju i uzbrojenia Narodu Polskiego.
Najpierw zabezpieczmy bezpieczeństwo Polski w oparciu o własne krajowe możliwości, jako najpewniejszej i najtańszej formy bezpieczeństwa a dopiero później bierzmy się za iluzoryczne i niezależne od naszej decyzji sojusznicze traktaty i umowy międzynarodowe.
W innym przypadku będzie tak jak we wrześniu 1939 r.

Komendant Naczelny PDS Jan G Grudniewski 601361962

Warszawa 17-01-2017 r. 

KOMENTARZE

  • Obroni nas Bundeshwera i
    ...armia żabojadów.

    Francuski parlament wzywa do oderwania europejskiego systemu obrony od NATO

    https://pl.sputniknews.com/opinie/201701204649618-niezalezna-europejska-polityka-obrony-Cazneuve-NATO/
  • @Talbot 12:29:10
    jeżeli mamy na coś liczyć , musimy się nauczyć liczyć na własną armię , swój sprzęt bojowy i na Obronę Terytorialną Kraju.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej