Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1459 postów 241 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WIGILIA Z MATEUSZEM MORAWIECKIM PREMIEREM RP WE WROCŁAWIU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nasz wysłannik z TV NARODOWEJ z Łodzi uczestniczył wraz z kamerą na WIGILI Z OBYWATELAMI RP z Mateuszem Morowieckim.Premier powidział , że nie będzie nam łatwo.....WARTO MIEĆ JEDNAK NADZIEJĘ I WIERZYĆ , ŻE MY POLACY SIĘ ZJEDNOCZYMY I WYGRAMY!

 ŻYCZENIA MATEUSZA MORAWIECKIEGO PREMIERA RP DLA RODAKÓW

Drodzy Rodacy, wielkie marzenia spełniają się dzięki zwykłym ludziom. Zwykli ludzie spełniają się, żyjąc w wielkiej Polsce. A wielka Polska spełnia się tylko, gdy wyrasta ze zwykłych, prostych marzeń. Takich jak dobra praca, własne mieszkanie, zdrowa rodzina, godne wynagrodzenie. Życzę Państwu, aby takich marzeń przybywało z dnia na dzień. Dzielmy się radością i dobrocią, nie gubiąc po drodze pewności, że równie istotne jest to, aby się dzielić, jak i to, aby potrafić od innych przyjmować. Błogosławionych, radosnych, spokojnych i wolnych od trosk Świąt Narodzenia Pańskiego!

OTO RELACJA REDAKTORA MISOSŁAWA CHANDRAŁY Z WROCŁAWIA :

https://www.youtube.com/watch?v=7QTmEXzPq_4

 

  

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej