Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1459 postów 241 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DEKOMUNIZACJA ULIC TO FIKACJA , SEKRETARZE PZPR DYREKTORAMI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pan Wicepremier Gowin wie i toleruje w Instytutach PAN oraz na wysokich stanowiskach Wyższych Uczelni dawnych działaczy PZPR oraz współpracowników SB!?Nam się mydli oczy zmainą nazw ulic i obalaniem kolejnych pomników komunistów? SB i NEOSOLIDARNOŚĆ?

 

ZNANI TOWARZYSZE PARTYJNI z RÓŻNYCH EPOK ZJEDNOCZENI WE WSPOLNOCIE DNIA DZISIEJSZEGO!?

Redakcja Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ otrzymała maila w którym, to pan dr.inż.Bogdan Sedler powiadomił nas , że prof.Kiciński dawny sekretetarz PZPR nadal pełni funkcję dyrektora w Polskiej Akademi Nauk.Ma on już 70 lat i w poniedziałek 8 stycznia 2018 r. urządza swój..... Benefis na który przyjadą zapewne znani naukowcy a także i politycy!?Zadzwoniłem do pana Bogdana Sedlera , któy to pełni funkcję Prezesa w Fundacji Naukowo-Technicznej GDAŃSK i umówiłem się z nim na rozmowę przed kamerą.Opowiedział nam on o tym , że na dzisiaj w Wyższych Uczelniach i Instytutach PAN 50 % wysokich stanowisk i funkcji pełnią nadal ....działacze PZPR!?W SB  u ramach  zadania RENESANS  stworzono NEOSOLIDARNOŚĆ!?Apelujemy do Władz i do Premiera, aby to tu zrobić PRAWDZIWĄ DEKUMUNIZAJĘ......,, bo zmiana nazw ulic i zwalenie pomników, to żadana jest DEKOMUNIZAJA!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24..pl

ZOBACZIE CO POWIEDZIAŁ MI DO KAMERY PRACOWNIK POLSKIEJ AKADEMI NAUK :

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • red.Sławomir Ziembiński
  Czy nie lepiej wybierać tematy na notki na odpowiednio niskim poziomie?
  Polska Akademia Nauk i polscy naukowcy są poza, proszę mi wierzyć, pańskim zasięgiem intelektualnym.
 • ...
  Panie redaktorze, chyba Pan nie wierzy w to, że gdyby Mazowiecki nie ogłosił grubej kreski to dekomunizację już byśmy mieli z głowy...zmiana nazw ulic i usuwanie pomników to są ważne kroki, nie mydlenie oczów, to co można, resztę zrobi biologia. 5 i pozdrawiam.
 • AGNIESZKO A KIM PANI JEST INTELEKTUALNIE!?
  Ja byłem asystentem prof.Witolda Lewandoskiego w Katedrze Aparatury i Maszynoznastwa Chemicznego Politechniki Gdańskiej na Wydziale Chemicznym .Zdobyłem Srebrny medal dla PG na Targach Innowacji w 1999 roku na Word Expo w Gdyni, który to odebałem z rąk Ministra Szejnfelda!U mnie studenci tworzyli PRACE DYPLOMOWE w moim labratorium! A pani widać brak WIEDZY a sili się pani na OSĄDZANIE mnie!?

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydnt
  Sławomir Ziembiński
 • TRZEBA ZBURZYĆ WSZYSTKIE POMNIKI - AVE CEZAR!
  Za 10 lat obywtele POlSKi , już wtenczas nie będą wiedzieć, że był kiedyś u nas KOMUNIZM.Socjaliśći tylko się z tego cieszą i zapewne będą swobodnie wprowadzać swoje ideologie od NOWA, bo młodzi ludzie nic już na temat się nie dowiedzą.Faronowie też niszczyli pomniki poprzedników!?
  Biologia to nie wszystko , jest jeszcze SWIADOMOŚĆ!!

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński
 • @
  Dekomunizacja ulic to oczywiste katolickie zaciskanie pętli na nic nie podjrzewacej ofierze!

  Zamiast ulic: Wielkiej i Jedności nNarodowej, mamy teraz Wyszynskiego i Jana Pawła II
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 18:39:22
  "Ja byłem asystentem prof.Witolda Lewandoskiego w Katedrze Aparatury i Maszynoznastwa..."/Prezydnt Sławomir Ziembiński/

  Gratuluję osiągnięć! Miał Pan chyba zamiar napisać: prof. Witolda Lewandowskiego w Katedrze Aparatury i Maszynoznawstwa. A jako były asystent, czy został już Pan "odkomuszony", czy jeszcze nie?  Polsce brakuje naukowców, a uczeni, których Polska posiada, należą w większości do starszej generacji. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była masowa emigracja ludzi wykształconych za granicę.

  Umysł 70 letniego uczonego nie jest umysłem 70 letniego pracownika fizycznego. Wykładowcy na uczelniach, pracownicy naukowi i badacze z reguły mają dłuższe kariery zawodowe i powinno nas to raczej cieszyć.

  To, że pracownicy Polskiej Akademii Nauk kiedyś należeli do PZPR nie wpłynęło negatywnie na ich poziom wiedzy. Zabawnym jest fakt, że za krytykę tych ludzi zabrał się pewien "redaktor", który ma problemy z postawieniem kropki i przecinka.
 • BEZCZELNOŚĆ PANI AGNIESZKI NIE MA GRANIC!
  BEZCZELNOŚĆ pani polega na tym , że insynuje mi pani , że to ja człowiek walczący od urodzenia z komuną i syn śp.Tadeusza Żołnierza Wyklętego, który to w 1948 r. chciał wysadzić pomnik żołnierzy radzieckich mam być.... odkomuszony!Otóż w 1980 r. byłem organizatorem i przywódcą STRAJKU w Ośrodku Badawczo Rozwojowym MEPROZET , gdzie wtenczs byłem robotnikiem.Następnie włączony zostałem w skład Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego w Stoczni Gdańskiej i bisko współpracowałem z Andrzejem Gwiazdą i jego żoną oraz śp.Ańną Waletynowicz.
  Pani Agnieszka nic o tym nie wie, ale za to jest WIELKĄ INTELEKTUALISTKĄ , która uważa , że sekretarze PZPR nadal mogą być dyrektorami w PAN i uczyć następne takie.... Agnieszki!!Kończę z panią dysputę i stawim tu KROPKĘ nad i....
  red.Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 08:55:27
  "Apelujemy do Władz i do Premiera, aby to tu zrobić PRAWDZIWĄ DEKUMUNIZAJĘ......,, bo zmiana nazw ulic i zwalenie pomników, to żadana jest DEKOMUNIZAJA!"/Prezydnt Sławomir Ziembiński/

  Członkostwo w Polskiej Akademii Nauk jest dożywotnie, podobnie jak w innych, zagranicznych, instytucjach tego rodzaju. O członkostwie w PAN powinien decydować dorobek naukowy, a nie politycznie poprawne poglądy.


  Nie interesuje mnie, czyim jest Pan synem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej