Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1459 postów 241 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DEMOKRACJA , CZEMU SŁUŻY TO NARZĘDZIE ZNIEWALANIA?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

USTRÓJ kazdego rodzaju jest to idea , od zawsze wypaczana niezależnie w jakim czasokresie i przez kogo jest wprowadzany?Mieliśmy już Krółestwo , Feudalizm , Republikanizm,Nazizm, Socjalizm , Komunizm , a teraz jest rozpleniająca się DEMOKRACJA!?

ROLA MOJA TO REDAKTOR NR 2 W NEON24.PL
To jest portal FORUM POLAKÓW i dlatego ja poruszam TEMATY i prowokuję Was do DYSKUSJI!?Nigdy nie ukrywałem swego nazwiska , bo jestem osobą publiczną Kontradmirałem w Morskich Drużynach Strzleckiech.Wy młodzi znacie życie z ksiązek i wiedze macie ze studiów a ja jestem praktykiem i przeżyłem już 63 lata w PRL I Rzeczpospolitej i nie raz byłem na wozie i pod wozem.Byłem Wrogiem PRL-u , tak napisano w kartotekach SB i w IPN mam stutus poszkodowanego.Walczyłem z komuną a ona nadal jest w mentlności ludzkiej.Uczelnie dzisiaj nie uczą samodzielnego myśłenia i LOGIKI!Są wylęgarnią zaprogramowanych NIEWOLNIKÓW dla rządzcych!?
www.fundacja-slawpol.eu
Prezydent
Sławomir Ziembiński

ZAMEK KRÓLEWSKI W WARSZAWIE I KLUMNA KRÓLA ZYGMUNTA ,  UJĘCIE ODDOLNE.

 

 Dzisiaj wyszedłem z domu i chcialem pojechać do ZUS-u,  ale kiedy poszedłem do mojego samochodu stwierdziłem , że mam "kichę' w przednim kole!?Wrócilem wiec do domu i włączyłem komputer i otworzyłem moją pocztę i po przeczytaniu kilku maili coś otworzyłem?.Znalazłem tam maila z linkiem do filmu w którym to wyraziśćie uzmysłowiono widzom czym jest dzisejsza DEMOKRACJA i kto jest u jej STERÓW i komu ona służy::

www.youtube.com/watch

www.fundacja-slawpol.eu

Prezydent

Sławomir Ziembiński

Drodzy Rodacy!

Wprawia mnie w zdumienie zachwyt wielu rodaków to co się u nas dzieje ostatnio na scenie politycznej. Wielu jest zachwyconych ostatnimi zmianami w gabinecie rządowym oraz polityką nowego premiera Morawieckiego. Ja zaś uważam , że te zmiany tak naprawdę nic lepszego zwykłym obywatelom , czy klasie robotniczej nie przyniosą. To wszystko to jest jedno wielkie oszustwo a ma tylko służyć temu by obecna ekipa nadal mogła się utrzymać przy władzy . A także temu by uciszyć nastroje społeczne. Wielu rodaków zapomina też komu służą obecne rządy od tak zwanego ,,okrągłego stołu” . Wielu zapomniało słowa byłego prezydenta L. Kaczyńskiego jak to podczas wizyty w Izraelu powiedział ,że choćby rządy w Polsce się zmieniały interesy Izraela w Polsce nie będą zagrożone. Wielu może zapomniało jak obecny prezydent A. Duda wyraził z zachwytem zdanie ,że ,,wreszcie kultura żydowska może się swobodnie w Polsce odrodzić". Chyba także w żadnym parlamencie krajów europejskich żydzi nie obchodzą oficjalnie swoich świąt , jak to ma miejsce w Pałacu Prezydenckim czy w Sejmie. Wielu rodaków poświęcało się dla Solidarności i dla Wolnej Polski i ja także wiele w tamtych czasach wycierpiałem. Ale większości z nas chyba nie przeszło przez myśl ,że walczymy czy poświęcamy się dla interesów Izraela. Bo gdybyśmy to wtedy wiedzieli to z pewnością sprawy by potoczyły się inaczej.
A. Sołżenicyn powiedział kiedyś ,że w Rosji czołowi bolszewicy nie są wcale Rosjanami i oni nienawidzą Rosjan i doprowadzili do wymordowania dziesiątków milionów Słowian Rosyjskich.
To samo można dziś śmiało powiedzieć ,że czołowi politycy w Polsce nie są Polakami lub gardzą Polskością i nienawidzą Polaków. Z chęcią także by pozakładali obozy dla Polaków , tylko obecna sytuacja nie pozwala.
Ale co zrobili? , zniszczyli przemysł , miejsca pracy zniewolili robotnika , wygonili miliony młodych z kraju za pracą. Doprowadzili do zniszczenia i rozbicia wielu rodzin , zwykłych obywateli do depresji i samobójstw.
Ostatnio byłem świadkiem takiej rozmowy , młoda kobieta około 30 letnia dłuższy czas bezrobotna mówi szczęśliwa do koleżanki tak: Wiesz dostałam się do pracy do znanej stacji paliw , już za dwa dni mam zacząć pracę. A ja się jej pytam a jaka tam płaca i za ile idziesz pracować? A ona ,że płaca normalna. – To znaczy ile ta normalna? A ona ,że około 1 500 złotych.
Jak to usłyszałem aż we mnie zagotowało. Ludzie czy to jest normalne! Czy za 1 500 młody człowiek cos się dorobi? To jest wegetacja? W dzisiejszych warunkach minimum socjalne wynosi coś ponad 2 000 zł miesięcznie na osobę. A płaca normalna by przeżyć bezstresowo i coś troszkę odłożyć powinna wynosić co najmniej 3 000 złotych netto miesięcznie!!!
Człowiek nie może być czyjąś rzeczą ma być istotą wolną i szanowaną. Jeśli robotnik pracuje u kogoś daje jakiś obrót , a z tego po odjęciu kosztów zostaje jakiś zysk. To tenże pracodawca nie ma prawa zatrzymywać dla siebie więcej jak 50% zysku bo to już jest wyzysk i kradzież. Pracownik ma prawo do dzielenia się wypracowanym przez siebie zyskiem. Jeśli tego nie ma to wracamy do epoki niewolnictwa ( co już ma miejsce).
W PRL-u większość zakładów była państwowa i były budowane po II wojnie przez całe społeczeństwo , były więc własnością społeczną. Dlaczego więc po przemianach ustrojowych nie oddano tych zakładów pod kierownictwo załóg tam pracujących? Jakim prawem poszczególne rządy te zakłady sprzedawali obcym, skoro rząd miał być tylko administratorem w imieniu narodu a nie był właścicielem. Ostatnio źle się dzieje w górnictwie. A co stoi na przeszkodzie by te kopalnie oddać w ręce górników niech się sami zarządzają? Po co komu jakie spółki węglowe? Chyba po to by złodziejom i pasożytom społecznym płacić ogromne nie zasłużone pensje.
Rodacy nic nie zmienimy jeśli nie zaczniemy myśleć by się zjednoczyć i zmienić te złodziejskie układy. Część następną dopiszę.

 

 Kto podziela moje poglądy proszę o kontakt:
tel. 781 096 772 lub e-mail: kysyprzemysl@gmail.com

Krzysztof Szczurko

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Armia USA planuje wykorzystać boty do wpływania na użytkowników sieci społecznościowych na całym świecie. 'Możliwość tłumaczenia materiałów na język angielski (wiadomości tekstowe, nagrania audio i wideo, obrazy itp.) Publikowanych w sieciach społecznościowych w obcym języku. Wymagane języki: arabski, francuski, paszto, farsi, urdu, rosyjski i koreański '- mówi dokument.
  https://russian.rt.com/world/news/469271-ssha-socialnye-seti
 • @fretka 11:47:10
  To już działa proszę Pana. Kilku, /dosłownie kilku/ aktywnie się produkuję na Neonie. Można to nawet dostrzec nieuzbrojonym okiem.
 • Demokracja, to tylko rodzaj energii, podobnej do energii atomowej ma dobrą i złą stronę.
  Ciekawe pytanie.
  Czym jest dzisiejsza DEMOKRACJA i kto jest u jej STERÓW i komu ona służy?

  Energia demokracji daje rozwój gospodarczy Państwa, pod generalnym warunkiem - stosowania prawdziwej równowagi.

  Pierwszy znany wzór prawdziwej demokracji - "Król/Naród", jest stosowany na Białorusi. Nic dziwnego że, dwa żywe podmioty w równowadze dają rozwój.

  Energia demokracji wytrącona z równowagi, może wirować w miejscu, lub być wybuchowa.

  Niedoskonała, dla człowieka równowaga trójpodziału co 120 stopni w okręgu, może zatrzymać rozwój gospodarczy w miejscu, lub go dokładnie zniszczyć.

  Bez, zastosowania binarnej równowagi w Nowej Konstytucji, będziemy wirowani w miejscu, lub całkowicie zniszczeni.
 • @goodness 12:19:16
  .Po co dyskusja, czy znak nie wystarczy?
  http://m.neon24.pl/94ffe3c2fa5b1ca95b7e1ea3b261b0d1,13,0.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=H6i6DE5ogfI
 • @goodness 12:19:16
  D*pa tam a nie Demokracja. Demokracja była w Starożytnej Grecji i Rzymie gdzie nawet niewolnik miał prawa obywatelskie.
  Dzisiejsza demokracja to divide et impera. Dziel by rządzić. Podobnie Hiszpanie podbili Amerykę, gdy garstka konkwistadorów podbiła imperium Azteków przy pomocy sprzymierzonych plemion indiańskich. Podobna polityka była realizowana przez III Rzeszę na okupowanych terytoriach Europy Wschodniej (szczególnie na terenach ZSRR i Jugosławii).
 • @goodness 12:34:23
  https://www.youtube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk
 • @fretka 12:39:42
  D*pa tam a nie Demokracja, była w Starożytnej Grecji i Rzymie gdzie nawet niewolnik miał prawa obywatelskie, tak samo współczesny -
  "niewolnik nie doskonałej równowagi trójki" posiada prawa obywatelskie.

  Ktoś podkłada siekierę pod kompas to ma pełną świadomość że, udawanie sterowania okrętem ma inny cel.

  Bez prawdziwego systemu demokracji, strach będzie wychodzić z domu, gdy na ulicy garstka konkwistadorów:)
 • @goodness 13:13:39
  Otóż nie, spójrz Pan na Łotwę. Tam niewolnik nie posiada praw obywatelskich. Tam niewolnik ma status bezpaństwowca.
 • @goodness 13:13:39
  I nie wkurzaj mnie Pan, bo będę wklejać babskie kawałki.
  https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
 • CO JA TUTAJ ROBIĘ W TYM PORTALU?
  ROLA MOJA TO REDAKTOR NR 2 W NEON24.PL
  To jest portal FORUM POLAKÓW i dlatego ja poruszam TEMATY i prowokuję Was do DYSKUSJI!?Nigdy nie ukrywałem swego nazwiska , bo jestem osobą publiczną Kontradmirałem w Morskich Drużynach Strzleckiech.Wy młodzi znacie życie z ksiązek i wiedze macie ze studiów a ja jestem praktykiem i przeżyłem już 63 lata w PRL I Rzeczpospolitej i nie raz byłem na wozie i pod wozem.Byłem Wrogiem PRL-u , tak napisano w kartotekach SB i w IPN mam stutus poszkodowanego.Walczyłem z komuną a ona nadal jest w mentlności ludzkiej.Uczelnie dzisiaj nie uczą samodzielnego myśłenia i LOGIKI!Są wylęgarnią zaprogramowanych NIEWOLNIKÓW dla rządzcych!?

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 18:26:00
  Nie martw się tak Pan. Już żaden rusek na Pan blogu nic nie napisze.
 • @fretka 14:13:24
  Rozmawiamy o demokracji, której naturalny pierwowzór jest obecnie zastosowany na Białorusi. Dlatego autor wybrał film. www.youtube.com/watch

  Efekt równowagi władzy: naród/ przywódca przynosi prostoliniowy rozwój kraju i zapewnia bezpieczeństwo każdej rodzinie.

  W każdym kraju gdzie władza jest odłączona od narodu powstaje despotyzm, lub anarchia.

  Proszę się nie wkurzać, mocne kręcenie i w tańcu może zaszkodzić:)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej