Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 249 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SPRAWIEDLIWOŚCI U POLICJI NIE SZUKAJ, BĘDZIESZ OSKARŻONYM!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Onegdaj opublikowałem film pt.POLICJA POZWALA BIĆ NA KOMISARIACIE ZGŁASZAJĄCEGO OSKARŻENIE , który w kilka dni obejrzało ponad 200 tyś. widzów!Mimo to AGRESOR znieważjący mnie wulgarnie przy Policjancie do dziś nie ma Sprawy w SĄDZIE?

 

 

FILM BĘDĄCY DOWODEM W SPRAWIE PT.POLICJA POZWALA BIĆ NA KOMISARIACIE ZGŁASZAJĄCEGO WYKROCZENIE;

www.youtube.com/watch

 Dziś w dniu 13 lutego 2018 r oddbyła się kolejna rozprawa przeciwko rowerzyście Sławomirowi Ziembińskiemu o to , że złamał przepisy ruchu drogowego i ....potącił pieszego!Oskarżycielem jest Komisariat VII na Stogach , który już został zlikwidowany!?Na ropprawie nie pojawiał się przedstawiciel Polcji Miejskiej w Gdańsku , ....nie jest to konieczne, jak określiła to Sędzia !No cóz Policjanci tego komisariatu i icedziwne nieporadne działania wielokrotnie pokazywaałem i ujawniałem w moich filmach!Obecny był pan Tomasz Czerwiński mój Adwokat , który oóścił Sąd po złożeniu przeze mnie zeznań opisujących dokładnie cały incydent z rowerem a także jego dalszy przebieg udokumentwany dowodem w sprawie filmem pt.POLICJA POZWALA BIĆ NA KOMISARIACIE ZGŁASZJĄCEGO WYKROCZENIE - polecem jego obejrzenie ma już on 235 tyś. widzów!Agresor ukazny na tym filmie na komisariacie do dzisiaj nie poniósł zadnych konskwenjcji i nie został dotychaczas ukarany ani nie ma sprawy w Sądzie !?DLACZEFGO?Rozuchwalony tym stanem rzeczy Agresor Tomasz Horda zgłosił onegdaj na zlikwidoanym już Komisaricie VII na Stogach zawiadomienie i fałszywie mnie oskarżył o złamanie przepisów ruchu drogowgo i najechnie rowerem na jego .....dziecko!?Podczas przesłchania ponad godzinnego w Sądzie w charekterze świadka zasłaniał się niepamięcią , ale przygotwał sobie szkic kolorowy na którym zamieścił miejsce incydentu, bo dokonał.... pomiarów wraz z konkubiną po... roku od zdarzenia?Sędzia nie zechciał się zapoznać z tym szkicem , gdyż okazał świadkom posiadane w aktach sprawy mapy Zarządu Zieleni Mieskiej w Gdańku i zapytała się w którym to miejscu doszło do potrącenia chłopca?Jak się póniej okazało pan Tomasz  jego Konkubina na mapie wskazałi ...inne dwa różne  miejsca .W sprawie konfiguracji i ustawienia Agresora oraz  jego dzieci i konkubiny w momencie najechania na dziecko też kazdy ze świadków zeznawał co innego.Ponadto zeznania w Sadzie nie pokrywały się z wcześniejszmi ich zeznaniami na Komisariacie VII POLICJI!?W Sądzie odbędzie się jeszcze 15 maja wokanda , gdzie będzie  oglądny jako dowód w/w film na Ytubie , który to Wam polecam:

www.youtube.com/watch

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu 

Film zrobiony przed wokandą w dniu 13 lutego 2018 r. w Sądzie wraz z nowym moim Adwokatem:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej