Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 249 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

KATASTROFA EKOLOGICZNA W GDAŃSKU-TONY FEKALII IDĄ DO MOTŁAWY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Paweł Adamowicz rozpoczął 15 maja juz swoją kampanię wyborczą wręczjąc medale dzieciom w szkole pdstawowej nr 61 imienia Józefa Wybickiego!?W Gdańsku nastąpiła tego dnia awaria pomp na wyspie Ołowianka i cysterny fekalii idą do MOTŁAWY!?

PREZYDENT GDAŃSKA NA PRZERÓBCE UCIEKA OD KAMERY I PYTAŃ SŁAWOIRA ZIEMBIŃSKIEGO RADNEGO DZIELNICY STOGI W GDAŃSKU:

  www.youtube.com/watch

  

 

 KLAPA PAWŁA ADAMOWICZA .....NAWALIŁA A PAWEŁ GRZELAK  V-CE PREZYDENT GDAŃSKA ZAMAWIA POMPĘ W HOLNADII ....SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI DZIELNICY PRZERÓBKA W GDAŃSKU

  www.youtube.com/watch

15 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 61 pojawił sie Prezydent Gdańska wraz ze swoimi zastępcami na spotkaniu z obywatelami i mieszkańcami dzielnicy Przeróbka.Przed spotkaniem rozmawiał z mieszkańczami przed szkołą , więc rozłożyłem kamerę i próbowałem , jako Radny Dzielnicy Stogi namówić pana Prezydenta, aby porozmawiał ze mną na temat PLAZY STOGI.Prezydent odwrócił się jednak na pięćie i odmówił?Następnie udałem się z kamerą na boisko szkolne, gdzie wręczno dzieciom medale .Prezes klubu sportowego poprosił nadchdzacego Prezydenta aby też dzieciom weczał medale, co też uczynił.Później zrobiono wspólne zdjęcie dzieci , rodziców z Pawłem Adamowiczem Prezydentem Gdańska.Dalsza cżąść spotkania z mieszkańcami odbyła się w sali gimnastycznej , którą to wyłożono dywanami, aby nie niszczyć parkietu.Tam Prezydent opowiedział wszyskim, co zauważył na wcześniejszym spacerze po dzielnicy PRZERÓBKA i obiecywał naprawę tych mankamentów.Chwalił się też dokonaniami w poprzednich latach w tej dzielnicy.Po swoim długim wystąpieniu nie chciał odpowiadać na pytnia mieszakńców i odesłal ich do sal w szkole do swoich zastępców.....!?W czasie debaty w Gdańsku trwała akcja z awarią przepompowni ścieków na wyspie Ołowianaka.Zalane zostały całkowicie trzy potężne pompy!Cysterny ścieków awaryjnie wpuszczono do....MOTŁAWY.Takiej katastrofy nie by.ło jeszcze w powojennym Gdańsku!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

Pan Jacek Kaszubowski o AWARII i KATASTROFIE EKOLOGICZNEJ W GDAŃSKU NA WYSPIE OŁOWIANKA:

www.youtube.com/watch

PAWEŁ ADAMOWICZ JUŻ ROZPOCZĄŁ SWOJĄ KAMPANIĘ WYBORCZĄ DO FOTELU PREZYDENTA GDAŃSKA,   WRĘCZA MEDALE DZIECIOM:

www.youtube.com/watch

 SYN śp. MACIEJA PŁŻYŃSKIEGO Kacper - kandydat na Prezydenta Gdańska komerntuje działania Prezydenta Pawła Adamowicza w sprawie AWRII OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW.
www.youtube.com/watch

MORSKIE DRUŻYNY STRZELCKIE
KONTRADMIRAŁ
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI

 

 

 

KOMENTARZE

 • KACPER PŁAŻYŃSKI KOMENTUJĘ AWARIĘ W PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW W GDAŃSKU
  SYN śp. MACIEJA PŁŻYŃSKIEGO Kacper - kandydat na Prezydenta Gdańska komerntuje dziłania Prezydenta Pawła Adamowicza w sprawie AWRII OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZpNyvvsG1GI

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELCKIE
  KONTRADMIRAŁ
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 08:10:38
  Odpowiedzialność za aferę ściekową w Trójmieście ponosi prezydent Adamowicz

  https://pbs.twimg.com/card_img/997715607230574592/sc8H7VL6?format=jpg&name=600x314


  https://t.co/N3yCaFlaSI

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej