Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SĘDZIA W KOŁOBRZEGU ŻADA ZEZWOLENIA PREZESA NA FILMOWANIE!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ROZPRAWY JAWNEJ i CYWILNEJ!Ponadto proces trwa od 2007 i Sąd Okręgowy przyznał powodowi za jego przewlekłość odszkodowanie i skierował sprawę ponownie do Sądu Rejonowego w.....Kołobrzegu?

 red.Sławomir Ziembiński                                                                                           Gdansk 29.03.2019 r.
Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
oraz www.neon24.pl
80-244 Gdańsk UP 6
Skrytka Pocztowa    
210                                                                                                  Prezes Sądu Okręgowego

                                                                                                              w Koszalinie

 


Proszę mi wyjaśnić na jakiej podstawie prawnej Sędzia Sądu Rejonowego w Kołobrzegu zażądała ode mnie dziennikarza ZEZWOLENIA Prezesa Sądu na filmowanie przebiegu rozprawy jawnej , cywilnej?Rejestrowałem rożne rozprawy począwszy od Amber Gold w Sądzie Okręgowym w Gdańsku oraz innych miastach w Polsce ale żaden Sędzia w polskich Sądach nie żądał takiego ZEZWOLENIA?Ponadto pani Sędzia mimo , że sprawa była JAWNA a ja okazałem Legitymację prasową nr 2 redakcji www.neon24.pl nie pozwoliła dokonać rejestracji jej przebiegu i to pomimo , że na sali sądowej ......nie działała zamontowana tam kamera Sądowa?
Sprawa na którą zostałem zaproszony przez jedną ze stron jest sprawą ciągnącą się od 2007 roku i nie świadczy, to dobrze o Polskim Wymiarze Sprawiedliwości.Ponadto z tego tytułu jak mi wiadomo była zaskarżana do Sądu Okręgowego i nadal prowadzi ją ta sama Sędzia co poprzednio ją przwlekała!Dlaczego tak się dzieje ?
Oto link do filmu dokumentującego powyższe zdarzenie:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=PFjxSayxDcA

www.youtube.com/watch

 


Do wiadomości:
1.Minister Sprawiedliwości
2.Media

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej