Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJA NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W POŁAWIANIU BURSZTYNU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

w Jantarze w gmine Stegna. Czerwony Korsarz jak co roku przybył do Jantara i turyści robili sobie z nim zdjęcia i rozmawiali o tradycjach morskich.Po jakimś czasie podczas filmownia zawodów poławiania bursztynu pojawił się Patrol ....POLICJI?

 13-go lipca 2019 r. na Plaży w Jantarze po raz 21 odbywały się Mistrzostwa Polski w Poławianiu Bursztynu. Pojawił się tam Czerwony Korsarz z Gdańska, jak co roku i odbywał swój PATROL po Plaży. Oczywiście turyści chętnie sobie robili z nim zdjęcia , choć zdarzali się i tacy nieznający się na morskich klimatach i dzwonili po Policję , bo ich Korsarz.... zaczepia. Przybył nawet Patrol Policji i wylegitymował Korsarza z Gdańska oraz sprawdził czy nie jest on osobą .....poszukiwaną?. 

Widać , że nie wszyscy ludzie mają poczucie Humoru , bo jeden delikwent w podeszłym wieku powyzywał mnie Kontradmirała Korsarskiej Floty od.....złodziei, bo widział że ludzie robiący na Plaży ze mną zdjęcia przekazują mi drobne pieniądze na fundację SŁAWPOL. Patrol Policji spisał mnie i poinstruował abym nie zaczepiał turystów na Plaży i odmaszerował. Następnie odbyło się wręczanie nagród tym, którzy wygrali w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 JANTAR, 21 MISTRZOSTWA ŚWIATA W POŁAWIANIU BURSZTYNU W ASYŚCIE POLICJI :

youtube.com/watch

Powracając z Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu przeprawiliśmy się promem z Mikoszewa na którym to pracownik kierujący ruchem kopnął mi w przednią tablice rejestracyjną niszcząc ją!? Policji nie miałem czasu wezwać, bo w Świbnie właśnie pojawiła się pani Aleksandra Dulkiewicz, która tam to właśnie przekroczyła 40-stkę! 

Na festynie wręczyła puchary STRAŻAKOM, którzy wcześniej startowali tam w zawodach sprawnościowych. Największy Puchar wygrała Straż Pożarna ze Świbna i bardzo to triumfowali strażacy. Następnie pani PREZYDENT zrobiła sobie zdjęcia ze wszyskimi obecnymi tam strażakmi.


ŻYCZYMU PANI PREZYDENT NASTĘPNEJ 40-STKI LAT ŻYCIA i właściwej pracy na swoim stanowisku na rzecz mieszkańców Gdańska, a nie angażowanie się w Wielką Politykę PO!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 ALEKSANDRA DULKIEWICZ PRZEMAWIA NA FESTYNIE  W ŚWINBNIE:

youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • To nie zdjęcia to prawdziwe videa
  Proszę pukać w zdjęcie to prawdziwe wideo które wyświetla się na NE
  Z okazji mojego 1 dyżuru na NE24, poprawiłem formatowanie i wstawiłem Panu wideo.
  Pozdrowienia Hamburga do Gdańska.
 • @ Autor - 5*
  Co zrobić, polscy żydo-katolicy nie mają poczucia humoru, a świat zewnętrzny objaśniają im żydo-media. Stąd ci nieszczęśnicy nie wiedzą, że w Gdańsku jest Pan postacią widywaną i znaną.
 • DZIĘKUJĘ ZA WYEKSPONOWANIA MOICH FILMÓW....
  Onegdaj tak właśnie działał www,neon24.pl i dobrze , że teraz tak można będzie wgrywać filmy.Proszą o maila do mnie, jak to technicznie zrobić?
  Pomorska TELEWIZJA NAROODOWA
  red.Sławomir Ziembinski
  slawomirziembinski@gmail.com
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:16:55
  Witam, nieoficjalnie już nie jestem adminem. Ale mogę na szybkiego wyjaśnić. Pytanie, czy potrafi Pan wejść w warstwę html i wyszukać obydwa widea?
  W tym wypadku jest to najważniejsze pytanie.
 • @adevo 17:48:51
  A to żeś się narządził, nie ma co... To chyba najbardziej "błyskawiczna" kariera na NEon 24 :))))))
  A kto cię teraz zastąpi? Menda Servisova czy Kamiński?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:14:31
  Będę ci odpowiadał jak się zgodzisz po dobremu bym ciebie zamykał na czas mojego dyżuru. Po dyżurze zawsze wypuszczę na portal.
 • @adevo 18:26:29
  Wcale nie oczekuję odpowiedzi bo je znam.
  A "zamykać" mnie możesz. Już wiesz jak to się kończy :)))))

  W każdym razie trzymam za ciebie kciuki i za Agnieszkę S i za Kamynskego i mendę serwisową. Bo ja mściwy nie jestem a neonek to mój dzidziuś. A kto chce źle dla swojego dzidziusia ?
  Pokażcie co umiecie :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej