Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1704 posty 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

STANISŁAW MICHALKIEWICZ W GDAŃSKU OBNAŻY 447?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dostałem dziś informację , ze Stanisław Michalkiewicz zawita do Gdańska. Spotkanie to ma się odbyć już jutro w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej przy ulicy Rajskiej. ZAPRASZAMY!

 STANISAŁAW MICHALKIEWICZ ZAPRASZA:

www.youtube.com/watch

 W siedzibie NOT  w Gdańsku  przy ulicy Rajskiej w Gdańsku pojawi się o godzinie 18-tej znany opozycjonista prof. Stanisław Michalkiewicz,

Osoby ,  które przybedo na to spotkanie będą mogły wysłuchac referatu pana Stanisława na temat ustawy USA 447 a także zapewne Listu Kongresmenów USA  do Mateusza Morawieckiego Premiera RP  sprawie .....utworzenia POLSCE  naowych...... kopalń miedzi oczywiście przez inwestorów ze Stanów Zjednoczonych Ameryki!?

Zapraszamy wszystkich chętnych na to ciekawe spotkanie, a bedzie tam możliwość zadawania pytań przez obecnych panu Stanisławowi Michalczewskiemu.

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

 

KOMENTARZE

 • By first:
  Otwieram stronę o 7.10. Na zliczarce 1 koment. Odświeżam, nic. Znaczy system nawalił lub koment z gatunku gnojówkowych. Cóż, nie każdy gość z takiego Onetu potrafi poszukać toalety i wali w środku salomu:(
 • @brian 07:14:41
  By two:
  Niezbyt pasuje komentować sam tytuł lecz: Pan Michalkiewicz Uważa Że ma łatwą robotę. Obnażanie 447 przypomina próby rozbierania k..wy w stanie pełnej gotowości. To tak bezczelny i grandziarski geszeft że wszystko jest na wierzchu. Jeśli już to: Przypomina wszem i wobec o bezczelności geszefciarzy od 447.
 • @brian 07:20:37
  Aha, jeszcze do obrazka z góry:
  Toć to czysty Tolkien.
  Od lewej: Aragorn, Bilbo i Legolas.

  Aż tak źle znaczy nie jezd:)))
  Gorzej że ościenne Królestwa knują pod pozorem współpracy.
 • @brian 07:27:11
  Czwarty koment- dla sprawdzenia sprawności algorytmu(teraz zlicza prawidłowo:).
 • @brian 07:27:11
  śpiący musi się obudzić
  brian - Tomasz Kołodziej, zaprzysięgły kociarz, pisowiec, zoologiczny antykomunista, co nie znaczy że nie pogadamy

  _________________

  Tylko o czym? Pan wstał, ale się nie obudził.
  Proszę pogłaskać odemnie koty.
 • @Oracz 08:27:04
  Ciemność widzę, widzę ciemność.

  To normalne po hibernacji:))))
  Koty pogłaskane, wcześniej nakarmione, idę do reszty z nich.
  Pana Michalkiewicza lubiłem, niestety ogłaszanie oczywistości jako superodkryć niezbyt dobrze świadczy. Chyba że zajął się na dobre odcinaniem kuponów. Jestem zoologiczny bo niestety wielu za wiele dobrego złem mi odpłaciło. Lepiej pomagać zwierzom, choć czasem w potrzebie i człekowi pomagam. Dzieki temu jeszcze jestem na Tym Świecie, coś jeszcze ciągle do zrobienia:)

  A przebudzenie było. Cudowne i straszne zarazem. Jak każda świadomość.
 • @Oracz 08:27:04
  Cykl "Diuna" znałem sprzed ekranizacji. Dostrzegłem w nim alegoryczny obraz Naszej Ojczyzny.(hmmm. czyżby Frank Herbert był nie new age-owym ale propolskim prorokiem?, któż to wie) . Kraju spętanego i okradanego a jednak w Centrum Wszechświata. Dziś temat podjęli turbolechici, trochę późno jak na moje wyczucie.

  Hasło wzięte pozornie z buddyzmu dotyczy naszej całej nacji. Jeszcze ciągle śpimy i jesteśmy kołysani ułudą względnego dobrobytu za skradzione nam pieniądze. Zasłaniamy się naukami Jeszuy bar Jusufa olewając jednocześnie nawet 7 przykazań Noego dla pogan.
  Jak już pisałem, przebudzenie było cudowne i straszne zarazem(patrz w notkę"Okno"). Dziś odbywa się kolejna alegoryczna odsłona- próba skradzenia nam- Fremenom(od umiłowania wolności) gigantycznego oceanu wód głęboko pod naszymi stopami. Ale do tego trzeba ogromnego ruchu przebudzonych na miarę Legionów najmniej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej