Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1929 postów 335 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

TERAZ JUŻ W KRAJACH MAMY TZW. WEWNĘTRZNYCH TERRORYSTÓW!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czasy się zmianiają a TERRORYSTÓW nowych stale na ŚWIECIE szukają!No i wymyślili w poszczególnych krajach że są WEWNĘTRZNI TERRORYŚCI?a kim oni są oto jest pytanie?

 Mamy dozwolone środki antyterrorystyczne!

Zawsze zadziwiała mnie zdolność naszych prywatnych „partnerów” do znajdowania zdumiewająco dokładnych sformułowań dla pewnych zjawisk. Po szturmie na Kapitol pojawiła się nowa definicja, która zostanie przyjęta przez resztę świata.

Mówię o koncepcji „wewnętrznych terrorystów”. Na to czekały władze Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji, Chin i wielu innych krajów, w których ruch protestu jest w taki czy inny sposób obecny. Teraz „żółte kamizelki” to łatwo i prosto ogłaszani wewnętrznymi terrorystami, wobec których dozwolone są środki antyterrorystyczne.

 

To samo dotyczy zabytkowych demonstrantów w Londynie. Teraz ogłoszenie ich jako terrorystów wewnętrznych jest tak proste, jak ostrzeliwanie gruszek, wystarczy jeden rzut kamieniem w radiowóz z tłumu.

Ogólnie rzecz biorąc, wiele się zmienia wraz z tą koncepcją. Pamiętasz kręcone piłowanie Jamala Khashoggiego piłą łańcuchową w konsulacie Arabii Saudyjskiej w Stambule? W Ameryce jest felietonistą Washington Post, liberałem i demokratą, a dla Domu Saudów jest prawdziwym wewnętrznym terrorystą. I odpowiednio go potraktowali, jak przystało na mentalność Wschodu.

Ten sam Martin Luther King Jr. również okazuje się być wewnętrznym terrorystą - dlatego jego zabójstwo w Memphis było całkowicie legalnym aktem.

I nie trzeba tu mówić, że tam o coś walczył, o wszelkiego rodzaju prawa i wolności - Angela Davis walczyła też o dobro i przeciw wszystkim złym, co nie przeszkodziło jej spędzić w amerykańskim więzieniu kilkadziesiąt lat.
Jak na ironię, jednym zdaniem amerykańska machina eksportowa demokracji doprowadziła do upadku całego rynku. Towarzysze z Pekinu uporczywie biją brawa, na razie zbuntowany Hongkong nie jest pojmany przez „bojowników o wolność i wszelkiego rodzaju demokrację”, ale przez wewnętrznych terrorystów. Co ty mówisz? Nie wewnętrzne? Więc te zewnętrzne są jeszcze gorsze, nie jest grzechem użycie armii przeciwko nim, popytaj przynajmniej w tej samej Iczkerii. Jeśli, oczywiście, znajdziesz ocalałych Ichkerianów.

Towarzysze z Pekinu są szczerze wdzięczni za tak precyzyjne słowa ich amerykańskich przyjaciół na temat ujgurskich separatystów. Teraz Pekin ma prawne uzasadnienie ich przetrzymywania w obozach pracy - legalne nie tylko z punktu widzenia wewnętrznego prawa chińskiego, ale także zgodności z międzynarodowymi definicjami, po raz kolejny łaskawe dla demokratów.

Kreml też dość mruży oczy - teraz każdą akcję protestacyjną można stłumić raz lub dwa razy, bo wśród idiotów w tłumie na pewno znajdzie się ktoś, kto rzuci kamieniem lub spróbuje uderzyć policjanta. W Waszyngtonie nie rozumieli, kto dokładnie zaatakował tam Kapitol, a kto właśnie stanął przed Kongresem - wszyscy trumpiści zostali od razu zarejestrowani jako terroryści wewnętrzni. A teraz będą prześladowani nie za kolor skóry czy orientację seksualną, ale za spojrzenie z boku na amerykańską rzeczywistość i Demokratów.

Nie mogę się doczekać, kto w Libii jako pierwszy ogłosi przeciwnika terrorystą wewnętrznym - rządem Ocalenia Narodowego czy marszałkiem Chalifą Haftarem. Wszystko jest jak w życiu - tym, który pierwszy włożył szlafrok, jest lekarz.

Amerykanie jeszcze nie zdali sobie sprawy z tego, co zrobili - teraz nie są w stanie tego zrobić, Demokraci muszą wykorzenić trumpizm. Impeachment Trumpa nie powiódł się, ponieważ Senat z pewnością nie miał czasu na przesłuchania - a gdyby tak się stało, Demokraci i tak nie zgromadziliby 2/3 głosów w Senacie.

Kłopot w tym, że niektórzy sami Demokraci w mniejszym lub większym stopniu wyznają trumpizm. Na przykład Bernie Sanders, którego popiera prawie jedna trzecia członków Partii Demokratycznej USA - jest także trumpistą, za sprawiedliwością społeczną w samej Ameryce i przeciwko globalizmowi.

Jeśli chodzi o nową administrację Bidena, będą wywierać na nas niezwykle ostrą presję i to nawet dobrze. Mam nadzieję, że zmusi to nasze władze do odłożenia na bok odwiecznej delikatności w kontaktach z „partnerami”. A jednocześnie sprawi, że odpowiesz rzadkimi, ale bardzo celnymi ciosami w zęby - w tej samej Wenezueli czy na Kubie. Demokraci nie rozumieją żadnego innego języka.

Jednak problemy zaczną się dla samych demokratów. Nie wierzysz mi? Przeczytaj więc rewelacje pewnej damy pasty do butów:

„Melanina poprawia układ nerwowy w taki sposób, że u czarnych ludzi, ludzi pierwotnych, sygnały mózgowe z większym prawdopodobieństwem docierają do innych obszarów ciała. Mając wystarczającą ilość melaniny, czarne dzieci siadają, wstają, czołgają się i chodzą szybciej niż białe i wykazują lepsze zdolności poznawcze niż te. Jak pisze Carol Barnes: „Aktywność psychiczna (sprawność mózgu) jest kontrolowana przez substancję, która daje również czarnym przewagę w zdolnościach fizycznych (atletycznych, tanecznych). Ta substancja ... to melanina! ” Obfitość melaniny zapewnia fizyczną, psychiczną i duchową wyższość ciała Czarnego. Dlatego założyciele wszystkich wielkich religii świata są czarni. Melanina jest neurochemiczną podstawą tak zwanej DUSZY Czarnych Ludzi. Doskonałe w sporcie,

Czy Bóg jest czarnym mężczyzną? Pierwotny człowiek był CZARNY, „stworzony na OBRAZ i PODOBANIE Boga”, jego Rodzic, jak mówią święte księgi. Dzieci wyglądają jak ich rodzice. Wszystkie inne rasy są niczym innym jak rozcieńczonymi odmianami podstawowej czarnej rasy. "

Starzejące się białe biuro polityczne Partii Demokratycznej Stanów Zjednoczonych nie rozumie jeszcze, jakiego dżina wypuściło - i na pewno będą następni po trumpistach. Tak po prostu, w zależności od koloru twarzy.

Generalnie jesteśmy świadkami wyjątkowego zjawiska - 13% czarnych Amerykanów zaczyna dyktować swoją wolę większości populacji. Jednocześnie Demokraci rozumieją, że w kraju, w którym ludność ma ponad 400 milionów tylko oficjalnie zarejestrowanych pni, nie będzie można od razu przełamać konserwatyzmu i trumpizmu - dlatego ważna będzie dla nich zmiana lub całkowite odwołanie Drugiej Poprawki.

Ale to, czy populacja sama na to pozwoli, to bardzo duże pytanie. Jednak w tej sprawie jestem pesymistą - i wydaje mi się, że już niedługo w Ameryce modne stanie się rano smarowanie twarzy pastą do butów.

Aby nie wyróżniać się z tłumu rozradowanych Demokratów.

Cóż, jeszcze jeden cytat na przekąskę:

„W swoim przesłaniu do Czarnych Ameryki Elijah Muhammad, założyciel Narodu Islamu, stwierdza, że ​​ponad 6000 lat temu biali ludzie zostali stworzeni z Afrykanów przez Jakuba, czarnego boga naukowca. Wykorzystując proces sztucznej selekcji zwany „szczepieniem”, stworzył białych, aby stali się „rasą diabłów”, która będzie rządzić ziemią przez pewien ograniczony czas. W zapisach starożytnych Egipcjan wspomniany jest Tamahu, co oznacza „stworzony biały lud”. Również egipskie litery nazywają białych tyfonów i ludzi Seta: oba oznaczają „diabły”. Po tym, jak te „białe diabły” zostały po raz pierwszy wypuszczone do czarnej społeczności, natychmiast zaczęły wzniecać wrogość rasową, więc Afrykanie otoczyli ich, zabrali cały ich majątek i zesłali do jaskiń na Kaukazie. To wyjaśnia nieoczekiwane pojawienie się białych ludzi w tym regionie. Aby zapobiec ucieczce, Afrykanie wznieśli rzędy strzeżonych murów, blokujących wszystkie wyjścia z tego obszaru z morza na morze. Zachowały się świadectwa o tych murach, odzwierciedlone w kronikach wielu europejskich pisarzy, w tym Pliniusza. W ten sposób, całkowicie odcięci od cywilizacji, biali zdegradowali się do poziomu niecywilizowanych dzikich nomadów. Pozostali w tym stanie przez 2 tysiące lat, aż „Allah w swoim miłosierdziu wysłał egipskiego kapłana Musę, czyli Mojżesza, aby uczynił ich cywilizowanymi”. To jest tajemniczy powód, dla którego około 2 tysiące lat przed narodzinami Chrystusa ci biali barbarzyńcy nagle opuścili region Kaukazu i szybko przetoczyli się przez wszystkie ośrodki cywilizacji: Mezopotamię, Bliski Wschód, Afryka i Indie, niszcząc je i zdobywając. Pojawienie się białego człowieka oznaczało upadek wszystkich tych cywilizacji i początek jego dojścia do władzy.

Dr Kress Welsing wysuwa teorię, że biali (albinos, potomkowie czarnych Afrykanów) migrowali lub zostali wydaleni z Afryki do Europy. Mówi: „W całej swojej historii rasa biała usiłowała ukryć fakt, że jej genetyczne pochodzenie leży w Afryce, wśród czarnych. Podobnie starali się ukryć pochodzenie białej cywilizacji, która tkwi w kulturze czarnych Afrykanów. Zamiast tego śledzą ich wstecz do Greków. Historycznie rzecz biorąc, biali starali się również umniejszać Afrykę i wszystko, co ma związek z czarnymi. W ten sposób unikają zmierzenia się z faktem, że prawdziwą przyczyną białości skóry jest mutacja i wadliwe odchylenie genetyczne od czarnej normy ... Głęboko w zbiorowej nieświadomości białych jest świadomość, że swoje pochodzenie zawdzięczają czarnym, że czarni byli ich rodzicami,

Przypuszczam, że teraz rozumiesz, jak niejednoznaczne jest wszystko?

 

AUTOR Oleg Adolfovich napisał to na rosyjskim portalu

KOMENTARZE

 • panie juda,
  dlaczego reaktywowano Polakom sektę chabad lubawicz, czym wytłumaczyć wasze zaangażowanie w tą sektę, bodajże kaczyński smoleński ją reaktywował, czy to ma związek z odessą i ich pochodzeniem, spłacacie jakiś dług, odpowiedz pan !!!
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/gotujcie-sie-swiat-sie-zmienil-rekach-satanistycznej-sekty-chabad-lubavitch-2017-04
 • I ty zostaniesz terrorystą..
  Wystarczy że się mafii nie spodobasz...
  a nie spodobasz się jak nie będziesz "współpracował"...
  współpraca to też zasób dla mafii...
  czyli jak nie oddasz mafii swoich zasobów..to zostaniesz...
  terrorystą, rasistą, homofobem, antysemitą, Hitlerem, doktorem śmierć...gwałcicielem.. bijącym żonę, oszustem podatkowym...

  i co tam jeszcze mafia sobie wymyśli...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej