Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1929 postów 335 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MÓWI ZASZCZEPIONA STUDENTKA NA DWORCU PKP W GDAŃSKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wieczorem udałem się na Dworzec PKP w Gdańsku, aby odstawić na pociąg mojego kolegę.Okazało się, że pociąg do Koszalina był opóźniony około 40 minut.Poszedłem więc z kamerą na perony i...

Wieczorem udałem się na Dworzec PKP aby dostrczyć kolegę , który chciał pojechać do domu do Koszalina.Okazało się , że jego pociąg , który to wyjechał z Krakowa miał już 40 minut opóźnienia i musiał pozosatać w Gdansku!?Chodząc pod peronach nagrałem dziwną i czynną kasę SKM umiejscowioną na peronie z którego to żadne pociągi już nie kursują ?Póżniej spotkałem na peronie jedyną obecną tam podróżną , która to okazała się studentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.Powiedziała mi , że jest już zaszczepiona na ....Covida!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu 

FILM Z GDAŃSKIEGO DWORCA PKP , KTÓRY JEST W REMONCIE:

  

 

KOMENTARZE

  • Niezaszczepiony?
    To rozumiem, że ona była jedyną zaszczepioną, a Ty jedynym niezaszczepionym? No tak, nie jeżdżą, bo nie ostał się ani jeden, który umie prowadzić.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej