Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1929 postów 335 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POMORSKA TV NARODOWA JUŻ W NOWYM STUDIU NADAJE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś po raz pierwszy w Nowym Studio TV NARODOWEJ o Radzie Dzielnicy Stogi w Gdańsku!BYĆ ALBO NIE BYĆ OTO JEST PYTANIE DO RADNYCH!?

 Dziś Rada Dzielnicy Stogi ma się określić i podjąć Uchwałę o wygaśnięciu mandatu radnej , która złożyła już dawno swoją rezygnacje!? Jak dotychczas radni nie byli zgodni w swoich działaniach, czego efektem jest brak Uchwały Budżetu na rok 2020 . Na ostatniej sesji Komisji Ładu i Praworządności Rady Miasta Gdańska postawiono Radnym Dzielnicy Stogi, że jeżeli w ciągu miesiąca nie podejmą stosownych Uchwał to Rada Miasta rozwiąże Radę Dzielnicy Stogi. Mieszkańców Dzielnicy Stogi nie interesują wewnętrzne tarcia i animozje Radnych, gdyż jeżeli rozwiążą Radę Dzielnicy wraz z tą Decyzją nastąpi przepadek dla Dzielnicy 180 tys. złotych z jej budżetu i na pewno w takim przypadku nie wybiorą do nowej Rady aktualnych Radnych tej Dzielnicy!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.pl

 W NOWYM STUDIO P TV N O ULTIMATUM DLA RADY DZIENICY STOGI MÓWI SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI:

 

JANUSZ PRZEWODNICZĄCY RADY DZIELNICY STOGI NAPISAŁ GRUBĄ KSIĄŻKE O.... WSPÓŁCZESNEJ DUCHOWOŚCI ŚWIATA I CZŁOWIEKA:

DZISIEJSZA SESJA RADY DZIELNICY STOGI I JEJ WYNIK:

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej