Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1929 postów 335 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PANIE PREMIERZE MORAWIECKI OSZUKUJĄ PANA ZE SZCZEPIONKAMI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś znalazłem i to wcale nie na Ytube wypowiedź pana Jerzego Zięby adresowaną do pana Mateusza Morawieckiego Premiera RP

Wcale mnie interesuje co dokonał pan Zięba , bo jest mi obojętna jego kariera. Natomiast uważam , że ta Wielka ŚWIATOWA ściema ze szepionkami to napędzanie tylko kasy Ponadnarodowym Koncernom Farmaceutycznym!Już w TVP mówią , ze Ci co są zaszczepieni mogą nadal roznosić zarazki WIRUSA!I co Wy na to , kiedy będziemy bezpieczni i skończymy tą pandemie!?


 LUDZIE ZACZNIJCIE SAMI  LOGICZNIE MYŚLEĆ!

Morskie Drużyny Strzeleckie
Kontradmirał
Sławomir Ziembiński

 

 

ZOBACZCIE SAMI JAKIE INOFRMACJE NIEZNANE SĄ PRZEKAZYWANE PREMIEROWI:


 www.bitchute.com/video/xOOJbmf8qo2W/ 

KOMENTARZE

 • a
  Nie wiem co za chochliki, ale do mnie ten filmik dociera bez głosu. Za to z głosem znalazłem na:
  https://www.cda.pl/video/62750667c

  Osobiście to uważam, że jeżeli Pinokio dostanie ten filmik to powie że był bez głosu.
 • Ten żyd...
  od handlu i promocji - ha, ha - lewoskrętnej witaminy C sam już nie wie, co wymyślać, aby podkręcić własne suplementowe interesy. Morawiecki oszukiwany. A to wymyślił! Morawiecki takich 3x by sprzedał i kupił a Zięba by tego nie zauważył. Mało Mu, jak został przez prokuraturę przetrzepany i odkopany od narkotykowego biznesu "leczniczej marihuany" w której sprowadzaniu do Polski chciał pośredniczyć. Miraż wepchania się do rządu też zniknął, ale nie daje za wygraną. Dalej z władzą flirtuje niby to w trosce o Polaków a w rzeczywistości tylko swoją kieszeń ma na względzie.
  Pan jest straszliwie naiwny Panie Korsarz Czerwony, gorzej niż przeciętny emeryt.
 • KTU TU JEST NAIWNY , TYLKO CI CO SIĘ SZCZEPIĄ I WIERZĄ , ZE NE ZACHORUJĄ!
  Ja przekazuje tylko to co sam w internecie znajduję!BEZ KOMENTARZA!
  Nazywać mnie Korsarza naiwnym to potwarz i obraza!Trzeba wpierw przeżyć, to co ja w swym życiu doświadczyłem a dopiero się wymądrzać!
  Wcale mnie interesuje co dokonał pan Zięba , bo jest mi obojętna jego kariera. Natomiast uważam , że ta Wielka ŚWIATOWA ściema ze szepionkami to napędzanie tylko kasy Ponadnarodowym Koncernom Farmaceutycznym!Już w TVP mówią , ze Ci co są zaszczepieni mogą nadal roznosić zarazki WIRUSA!I co Wy na to , kiedy będziemy bezpieczni i skończymy tą pandemie!?
  LUDZIE ZACZNIJCIE SAMI MYŚLEĆ!

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 16:59:53
  A cóż Pan takiego wyjątkowego przeżył szanowny emerycie, czego my wszyscy byśmy w Polsce nie przeżyli? Gdyby Pan choć odrobinę sceptycyzmu zachował wobec wypowiedzi żydowskiego cwaniaczka, pominąłbyś ją całkowitym milczeniem i miejsca na Neonie tymi bredniami nie zajmował, bo prawda jest taka - To nie Moraweitzki, głupkowaty pajac Pinokio jest oszukiwany przez koncerny farmaceutyczne. To MY, Polacy jesteśmy oszukiwani przez Moraweitzkiego i spółkę! Koncerny farmaceutyczne zapłaciły tej bandzie rządzącej niewyobrażalne pieniądze, żeby z Polaków uczynili króliki doświadczalne! Nie z głupoty i naiwności rządzący te trutki Polakom wciskają, tylko dla interesu. Gdyby Zięba zapytał Morawicka - "ileś pan z kolesiami wydał kasy na trutki dla Polaków, ile z tego żeś do własnej kieszeni schował?" przynajmniej resztki szacunku bym dla żyda zachowała. Tymczasem żydzioch aż się pali do szukania usprawiedliwień dla Morawicka, licząc na jego wdzięczność - naiwny Kajtuś, oszukane biedactwo, ale on, kanadyjski ptaszek, oczka kaprawe mu na prawdę otworzy...
  A tak w ogóle to ja jestem pacyfistką i rabusie wszelkiej maści raczej mi nie imponują. W końcu korsarz, to taki morski bandzior, prawda?
 • @viridiana 11:16:21PANI WIDAĆ NIE ZNA HISTORII - TO KORSARZE WYGRALI BITWĘ POD OLIWĄ W 1627!
  Korsarz ma List Żelazny od Króła , jest oficerem Jego Królewskiej mości ai ma Własny Okręt!
  Pani to szczur lądowy , który tylko kpić potrafi i to nawet nie ma szacunku do Kontradmirała z Polskich Drużyn Strzeleckich.
  Grtuluję dobrego mniemania o sobie~~~!

  Morskie Drużyny Srzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej