Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1929 postów 335 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

KTO I JAK SZKOLI LUDZI POLSKIEJ WŁADZY ZA GRANICĄ W USA?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Około 400 ludzi zostało wyselekcjonowanych i przeszkolonych przez jednego pana? Niebawem mamy być pozbawieni gotówki a robi już do tego przygotowania spółka E-CARD.

 Mateusz Jaroszewicz ujawnia tutaj ,   ze wszystkie osoby ze świecznika w Polsce były szkolone w Wszyngtonie po to by mogły wejść na Wysokie stanowiska w państwie polskim.Finansuje to Kongres USA i wszystko to po to aby sprawowali Władzę w interesie żydowskim!?Trzeba mówić PRAWDĘ  ,     bo jak mówlł Jan Paweł II PRWDA NAS WYZWOLI!

 W tym filmie są ujawniane metody i mechanizmy sprawowanie agenturalnej Władzy w Polsce:

www.facebook.com/mateuszjarosiewiczII/videos/886709032096392/

 

 

KOMENTARZE

 • I to też mówił.
  Jan Paweł II też mówił,,nie lękajcie się....''bo wiedział że nic nam się nie poprawi a pracować na złodziejski system będziemy musieli jeszcze ciężej.Drogi kolego władza,media i kościół nic nie robią dla dobra wspólnego tylko dla pieniędzy.Jeśli sami nie zabierzemy im władzy to będą dalej na nas żerować.
 • @
  Odwrotnie!

  https://m.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY

  JPII mówił: Nowy Porządek Świata - cywilizację miłości, można wprowadzić. 1986r

  Ponadto opracował dokumentację dla ONZ do wdrożenia owego ,,porządku".

  To Chrystus mówił: ,,Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli". Lecz to mówił do tych, którzy mają uszy zdolne do słuchania. Przede wszystkim do swoich uczni i słuchaczy.

  Mówił też ,,nikogo na ziemi nie nazywajcie swoim ojcem. Jeden jest bowiem Ojcec wasz - ten w niebie". I tu uwaga jak wyżej jako że tego człowieka tytułujecie tytułem należącym tylko do Boga tj ,,Ojciec Święty".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej