Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1929 postów 335 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICYJNY TERROR MASECZKOWY W POCIĄGU DO OBYWATELA RP!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pociąg został zatrzymany przez Policjantów z powodu nie wiary w stosunku do obywatela RP pana Czujnego , który informował Policjantów , że jest zwolniony z obowiązku noszenia maseczki!?

 Znam do z AUTOPSJI , bo też mam zaświadczenie lekarskie informujące , że nie mogę zakładac maseczki.Wszędzie jestem napominany i nawet w sklepach muszę okazywać swoje zaświadczenie ,  bo nie chcą mnie obsługiwać!Ostatnio to nawet motornicza mnie nie chaciała zawieźć do do mu tramwajem i zawezwała Straż Miejską a ta po okazaniu zaświadczenia lekarskiego kazała mnie zawieźc do domu!

 Reportaż na żywo z interwencji Policji w pociągu w dniu dziasiejszym:

 

KOMENTARZE

 • ...
  Faszyzm, Panie Korsarzu.

  Czysty faszyzm uprawia na przestępcze polecenie "granatowa policja", bo przecież nie ma legalnego, zgodnego z Konstytucją (czyli prawem najwyższym w III RyPy) nakazu noszenia namordników!

  Nawet żadne "zwolnienia lekarskie" nie są potrzebne, żeby Polak, istota ludzka, mógł oddychać świeżym powietrzem.

  Mam nadzieję, że cieśle będą mieć co robić.
  Że w nieodległej przyszłości krajobraz ziemi polskiej wypełni się elementami "małej architektury":

  https://e7.pngegg.com/pngimages/523/351/png-clipart-gallows-provocative-photography-drawing-thumbnail.png

  Bo latarnie są takie... niecywilizowane. Zalatują anarchią. A tu trzeba będzie po ludzku, prawilnie, powywieszać tych faszystowskich s...

  P.S. Ach, w takich chwilach, gdy czytam takie rzeczy jak wyżej, to tak bardzo czuję potrzebę napisania "tego" artykułu o "Katyniu"...
  Ech... napiszę. Jeszcze nie dziś, nie jutro. Ale napiszę, i opublikuję...
 • Klątwa Boża na konduktorów zmuszających do zakrywania twarzy w pociągach
  21 lub 22 stycznia (2021) , opublikowane: lutego 11, 2021


  Zapisz dziecko
  - Tak, rzucisz też klątwę na wszystkich konduktorów pociągów, kierowników pociągu (jak i osoby, które oczekują od nich takich działań), którzy wobec odmowy zakrycia twarzy przez pasażera wzywają sokistów czy policję i na przykład poprzez sokistów nakazują opuszczenie pociągu pasażerowi, zwłaszcza jeśli ten prawdziwie nie może zakrywać twarzy, ale nie tylko dlatego.

  Zrozumcie ograniczone kobiety i ograniczeni mężczyźni, że te przepisy są nielegalne i to nic nie zmienia, że są powszechne i choć nielegalne, obowiązujące.
  Nikt nie może ograniczać prawa do swobodnego oddychania, które dał Mój Ojciec. Nikt.
  Pociągiem jedzie się często przez wiele godzin. To nie jest chwilowe utrudnienie oddychania w sklepie czy innym punkcie usługowym gdzie jest się < przede wszystkim w znaczeniu „można być” C.P> bardzo krótko.

  Musicie się ukorzyć przed Bogiem i Jego prawami, nie przed ludzkimi, sprzecznymi ze zdrowym rozsądkiem, ze zdrowiem właśnie ludzi, bo je pogarszają, i innymi niedobrymi rzeczami.
  Zakrycie twarzy to wymysł masoński i oznacza pozbawienie twarzy i w zawoalowany sposób śmierć. Tracicie twarz, tracicie godność. Jeśli chcecie to noście, ale innych nie zmuszajcie do tego.

  Mówienie do pasażera iż wsiadając do pociągu respektuje warunki, które narzuca przewoźnik, czyli zmusza się do respektowania nielegalnych wedle waszej konstytucji, jest mową nieuczciwą, mową szelmowską.

  Wielu Polaków ma, niestety, owo szelmostwo w sobie. Daleko wam do polskich kolejarzy reprezentujących polską rację stanu.

  Rzuć klątwę, dziecko:)

  - W Imię Trójcy Przenajświętszej rzucam klątwę Bożą na tych konduktorów w pociągach, którzy by chcąc egzekwować zakrywanie twarzy u pasażera pociągu wobec odmowy posuwali by się do wezwania sokistów, policji, a także zmusili poprzez sokistów do opuszczenia pociągu. Również na sokistów gdyby takowi sami z siebie zmuszali do zakrywania twarzy na dworcach czy gdziekolwiek indziej wykorzystując swoje realne czy nadużyte uprawnienia.
  I na tych konduktorów i kierowników pociągu, którzy to robili i sokistów (którzy to robili).

  A także na osoby (tj. zwierzchników), które takich działań oczekują od konduktorów, kierowników pociągu a tym bardziej gdyby na nie nalegały.

  Przeklina was Bóg
  Amen.
  Przeklina was Bóg
  Amen
  Przeklina was Bóg
  Amen.

  - Mówi Bóg Ojciec: Ta klątwa jest ważna i zgodna z Moją Wolą.
  Oczyszczenie Polski musi następować na wielu polach. Kierownicy pociągu, konduktorzy nie mogą być już od niego wolni jeśli zmuszają ludzi do zakrywania twarzy, posuwając się do wzywania sokistów czy policji.
  Bez względu na to czy czynią to chętnie działając jak kapo obozie koncentracyjnym, czy też czują się zmuszeni.

  Oczywiście klątwa dotyka każdego w zależności od indywidualnej winy, ale dotyka każdego. Nie można utrudniać ludziom życia i narażać ich zdrowia żądając aby przez wiele godzin utrudniali własne oddychanie.

  Musicie to zrozumieć.
  Takie sytuacje nie mogą mieć miejsca.
  Amen.

  Klątwę Bożą rzucił i Słowa Boga Ojca i Jezusa Chrystusa otrzymał Krzysztof Michałowski.

  - Dziękuję Boże Ojcze najukochańszy, dziękuję Panie Jezu.
 • Uzupełnienie
  https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2021/02/klatwa-boza-na-konduktorow-zmuszajacych.html
 • @Janisław 22:24:02...:="Przeklina was Bóg"...
  serio?
  bo widać, że to twój pomysł.
 • no niestety
  bezprawne działania rządu, milicji, nędzny sejm, wszystko dzięki mizerocie służb mundurowych. W tej chwili powinien się spowiadać na komisariacie premier, rząd, wprowadzający terror i nielegalne przepisy.
  No ale "milicja wykonuje tylko rozkazy"... skądeś to znamy tak się tłumaczyli hitlerowcy.

  Przydałoby się w ustawach o policji coś zmienić, tak aby lokalny szeryf działał i mógł działać bardziej niezaleźnie od chorej centrali. I żeby był związek między finansami policji a miejscowego magistratu i biuralicji.... tudzież rady miejskiej.
  Wprowadzą stan wojenny dopiero w czasie wyborów xddd...
  A na obrazku większe zagrożenie epidemiczne stworzyła policja dyskutując o maseczce, niż pozostawiając gościa w spokoju. Trzeba powiedzieć że sądy trzymają się dzielnie w tym wypadku.
 • @Janisław 22:24:02
  "Mówienie do pasażera iż wsiadając do pociągu respektuje warunki, które narzuca przewoźnik, czyli zmusza się do respektowania nielegalnych wedle waszej konstytucji, jest mową nieuczciwą, mową szelmowską".

  Nielegalne to nie wystarczy. Ta konstytucja też jest nielegalna - oparta o grubo sfałszowane głosowanie.
  Ja tylko raz podjąłem oręż przekleństwa. Z dobrym skutkiem (To wtedy, gdy linie lotnicze które się reklamują że pozwalają odwołać swój lot nawet w przeddzień lotu, w sytuacji gdy odwołania dokonałem 3 dni przed lotem tak zwodziły i odsyłały w kółko, a późniejszą skargę odrzuciły).
  Był więc przypadek ewidentnej krzywdy. Odpowiedziałem im że już dalej ze skargą nie pójdę, ale ich przeklinam.
  Za parę dni dostałem na e-maila wiadomość że odwołanie moje rozpatrzyli pozytywnie a pieniądze zwracają mi na konto.

  Przekleństw może być wiele. Ja użyłem "swojego jako skrzywdzonego". Prawdopodobnie najskuteczniejsze jest przekleństwo "matki wobec dziecka".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej