Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1929 postów 335 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

JAK DZIAŁA POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA DZISIAJ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bogdan Klimecki Kontradmirał w Polskich Drużynach Strzeleckich przewrócił się na śnieżnej drodze i coś trzasło w nodze. Wyglądało to na skręcenie w kostce a więc zrobiliśmy opatrunek z altacetu i założono bandaż elastyczny.

Na zdjęciu Kontradmirał Sławomir Ziembinski ZDROWY  na Koniu na Plaży w Pucku.

 

 Pogotowie Ratunkowe w Gdyni ,  jak się okazało ma chirurga tylko do godziny 12 -tej a więc nie przyjeto pana 94 letniego Bogdana Klimeckiego i dopiero po dwóch dniach od wypadku zdiagnozowano u niego jednak złamanie kości i założono gips i zaplikowano serię zastrzyków!


 TAK TERAZ DZIAŁA POGOTOWIE RATUNKOWE W GDYNI! 

 

 Każdego dnia Korsarz bierze szufle do śniegu i usuwa ze ścieżki śnieg, aby można byłą suchą noga wejść do nowego domu, gdzie mamy Studio P TV N. Następnie czyści ze śniegu buty i wchodzi do domu , aby tam nagrać swoje wypowiedzi .Dziś opowiedział , jak to działa Służba Zdrowia i czego możemy oczekiwać po lekarzach? Ponadto zaapelował do Mateusza Morawieckiego Premiera RP aby uwolnił Polskie Firmy od Lockdaunu i obostrzeń , których żąda znowu minister Niedzielski!?

Pomorska TV NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.pl

W Studio TV NARODOWEJ  Kontradmirał Sławomir Ziembiński mówi jak to jest w Służbie Zdrowia:

 

  www.youtube.com/watch

Wielokrotnie ja i moja żona dzwoniliśmy dziś od rana do rejestracji przychodni Jaskółka ,, bo chciałem się zarejestrować do Ortopedy! Okazało się to zupełnie niemożliwe ponieważ nikt w tej rejestracji nie podnosił słuchawki albo był nr zajęty! .Wsiadłem więc w samochód i pojechałem 5 km ze Stogów do tej przychodni. Zadzwoniłem na domofon i powiedziałem , że chcę się zarejestrować do Ortopedy...Paniusia powiedziała mi , że drzwi nie otworzy, bo rejestrować się mam telefonicznie!?Odpowiedziałem jej , że w D. mam taką rejestrację.! Udało mnie się dostać do przychodni , kiedy wychodziła pacjentka i nagrałem ten film. Po wyłączeniu kamery podeszła do mnie starsza pani w okularach i powiedziała , że jest szefową tej placówki. Przedstawiłem się jej jako redaktor P TV N i powiedziałem o problemach z rejestracją. Pani powiedziała mi , że ja KŁAMIĘ , bo inni się rejestrują i ona nie widzi problemu/za mną przyszło jeszcze trzech pacjentów , bo też nie mogli się dodzwonić? Zażądała ode mnie Legitymacji Prasowej i ją pokazałem. Wówczas pani Kierownik Przychodni kpiącym głosem zapytała mnie "co to za TV"? Odpowiedziałem , ze to nie TVP na co ta pani powiedziała , że tej TV też nie ogląda? Na dodatek poinformowała mnie , że może na mnie wezwać.... Policję! Odpowiedziałem , że Policję chętnie nagram, jak tu przyjedzie do Pacjenta.Po chwili zapytała mnie pani kierownik dlaczego nie mam maseczki - sama też maseczki ta pani nie miała!?Poinformowałem ją , że mam zaświadczenie od Lekarza , że nie mogę nosić maseczek i jej to okazałem! Powiedziałem też , że złożę Skargę na funkcjonowanie tej placówki do NFOZ i do Pana Jerzego Karpińskiego Dyrektora Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego! W odpowiedzi usłyszałem , że mam sobie znaleźć już inną przychodnie , bo ona mnie wykreśli z listy Pacjentów!?Nadmieniam , że Kierownik tej Przychodni JSKÓŁKA poinformowała mnie wcześniej , że ma już 66 lat!
BRAWO POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA NIEPOTRZEBUJE PACJENTÓW, BO SĄ DLA KIEROWNIKÓW PRZYCHODNI PROBLEMEM!

Pomorska TV NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.pl

 

 www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej